​Kiedy chcemy kupić używany samochód, koniecznie powinniśmy dokładnie go sprawdzić. Mowa nie tylko o jego historii, ale równie istotny (a nawet istotniejszy) jest jego obecny stan techniczny. Oględzin i jazdy testowej nie musimy jednak przeprowadzać sami!

Czemu jednak nie robić tego samemu? Jest ku temu przynajmniej kilka powodów. Po pierwsze, aby zrobić to właściwie, dokładnie i faktycznie sprawdzić niezbędne dla nas informacje, potrzebujemy nie tylko odpowiednich narzędzi, takich jak miernik grubości lakieru, ale również odpowiedniej wiedzy, nie zaszkodzi nam również wcześniejsze doświadczenie.

Nawet jednak w sytuacji, gdy wszystkie z tych rzeczy nie okazują się dla nas problemem, musimy pamiętać o tym, że sprawdzenie samochodu to dla nas koszty. Nie mowa jednak tylko o pieniądzach, ale również o naszym czasie – warto zastanowić się, ile mogą trwać oględziny samochodu, który oddalony jest od nas o 300, 500 czy więcej kilometrów! Dodatkowo, już po przyjeździe może się okazać, ze samochód prezentuje się na tyle źle, że nie pozostaje nam nic innego, jak szybko wyruszyć w drogę powrotną.

Z tego powodu warto pomyśleć o tym, kto może wykonać za nas oględziny. A idealnym wyborem okaże się właśnie firma MotoControler! Pracują dla nich świetni specjaliści, do których zaliczają się m.in. byli rzeczoznawcy.

Cena samej usługi zaczyna się od 289 zł – to naprawdę mało. Do tego jest ona niezależna od lokalizacji, dzięki temu, w przypadku samochodów oddalonych od nas o setki kilometrów, zdecydowanie się na taką usługę to same korzyści.

Kiedy decydujemy się na usługę firmy MotoControler, wybieramy ogłoszenie, po czym ze sprzedającym kontaktuje się już przedstawiciel firmy. Umawia się na spotkanie, przeprowadza jazdę testową oraz dokonuje właściwych oględzin. Po maksymalnie 48 godzinach Wasze ręce trafia bardzo dokładny raport, którego przykład możemy zobaczyć na stornie internetowej firmy. Znajduje się w nim nie tylko wiele zdjęć czy bardzo szczegółowych informacji o stanie technicznym pojazdu, lecz również wiele rekomendacji sprawdzającego auto.

Dzięki temu wiemy, czy dany samochód warty jest zakupu w danej cenie, wiemy też, czy sprzedający próbował coś ukryć przed sprawdzającym. Sama oferta jest bardzo atrakcyjna, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nią każdego, kto ma w planach zakupić używany samochód!

Warto przeczytać